Pozycjonowanie

POZYCJONOWANIE STRON WWW


Oferujemy pozycjonowanie stron na wybrane frazy kluczowe w wyszukiwarce GOOGLE.PL. Pozycja strony w wyszukiwarce posiadającej ponad 90 % polskiego rynku wyszukiwarek plus optymalizacja kodu i treści strony to najdoskonalsza forma promocji działalności w polskim Internecie. Pozycjonowanie stron jest działaniem długofalowym, jego cena zależy przede wszystkim od trudności fraz na jakie Państwo życzą sobie znajdować się w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki. Pozycjonujemy również strony za pomocą Google AdWords - prowadząc kampanie linków sponsorowanych.


OPTYMALIZACJA STRON WWW

Oferta optymalizacji stron internetowych dotyczy zmian wprowadzanych w Państwa serwisach celem poprawienia ich indeksowania przez wyszukiwarki internetowe z dużym naciskiem na wyszukiwarkę Google. Optymalizacji podlega kod serwisu, jego struktura, meta dane oraz wiele innych czynników zgodnych ze sztuką white seo.

AUDYTY STRON WWW


Przeprowadzamy profesjonalne audyty jakości stron internetowych bardzo przydatne przy wyborze strategii pozycjonowania strony internetowej.

Cena :

  • 600zł  ( rocznie )
     

Oni już nam zaufali
nasi partnerzy