Aktualizacja stron

AKTUALIZACJA STRON WWWAktualizacja stron internetowych w naszej ofercie polega na cyklicznych lub jednorazowych zmianach wprowadzanych na życzenie w Państwa serwisach internetowych. Zajmujemy się aktualizacją serwisów internetowych, dodawaniem nowych działów, modyfikacją galerii zdjęć, aktualizowaniem nowości na stronie, przebudową istniejących działów, dodawaniem nowych skryptów do strony itp.

 

Cena aktualizacji ustalana jest indywidualnie w zależności od czasu potrzebnego do jej wykonania. Zajmujemy się również konfiguracją, przerabianiem i aktualizacją stron w technologii Flash.

DLACZEGO WARTO BYĆ AKTUALNYM ?

Strony często aktualizowane są postrzegane przez ich odbiorców jako nowoczesne, podążające z duchem czasu. Często aktualizowana strona posiada grono stałych odbiorców, które oczekuje od serwisu nowych, ciekawych informacji w tematyce, której poszukują. Strona nie aktualizowana powoduje automatyczne odrzucenie przez internautę, ponieważ nikt nie chce czytać tego, co wydarzyło się np. rok temu. Aktualizacja stron internetowych jest niezbędna do tego, aby Państwa serwis internetowy zdobył zaufanie oraz większą popularność w sieci.

NAPRAWA STRON INTERNETOWYCH

Prowadzimy również serwis stron internetowych. Jeżeli posiadacie Państwo niekompletny projekt serwisu, bądź projekt ,w którym trzeba coś poprawić lub naprawić jego funkcjonalność - spieszymy z pomocą. Optymalizujemy kod stron, poprawiamy jakość grafik, poprawiamy szybkość otwierania się witryny we wszystkich przeglądarkach. Dokańczamy nieskończone bądź porzucone projekty. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

AKTUALIZACJE STRON INTERNETOWYCH

Aktualizacje stron www przebiegają według z góry ustalonego harmonogramu i zakresu zaplanowanych prac. W każdej chwili istnieje możliwość podglądu zleconych modyfikacji, dodania nowych zadań aktualizacyjnych bądź rezygnacji ze zmian na korzyść innych, które okazały się niezbędne w trakcie prac. Aktualizacje przebiegają szybko, terminowo i wedle Państwa życzenia. Gwałtowny rozwój Internetu wymaga szybkiej reakcji ze strony właścicieli stron internetowych, dlatego aktualizowanie i unowocześnianie ich witryn jest dla nas poważnym wyzwaniem.

KOSZTY AKTUALIZACJI

Każda aktualizacja stron www to koszt indywidualny ustalany na podstawie oszacowania ilości pracy przy danym zleceniu. Pojedyncza aktualizacja to koszty już od kilkudziesięciu złotych w górę. Istnieje możliwość zamówienia jednorazowej aktualizacji bądź umówienia się na aktualizacje cykliczne. Jeżeli życzą sobie Państwo, by Państwa serwis internetowy został profesjonalnie, szybko i niedrogo zaktualizowany - czekamy na zapytania oraz propozycje.

Skorzystaj z naszych usług by zaistnieć w sieci!

Oni już nam zaufali
nasi partnerzy