O nas

Kilka słów o nas

Studio graficzne

Profesjonalny projekt reklamy zawsze wzbudzał i będzie wzbudzał zaufanie klientów, dlatego każda firma aby przekonać o własnym profesjonalizmie powinna prezentować reklamy wyłącznie najwyższej jakości. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współprace z klientem na każdym etapie realizacji projektu. Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Przy kompleksowych realizacjach

Produkcja i montaż

Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, a kończy na akcjach montażowych obejmujących swym zasięgiem nie tylko Polskę, ale i państwa ościenne.

Głównym elementem naszych działań poza produkcją jest pełne wsparcie na każdym etapie prac: dobór materiałów i technologii, aby zapewnić właściwy efekt i koszty akcji; projekty graficzne i techniczne, wizualizacje oraz składanie wniosków w urzędach; tworzenie baz danych oznakowania na podstawie inwentaryzacji i montażu elementów.

Sprawność produkcji podzielona na specjalizacje w zależności od rodzaju wykonywanych materiałów, umożliwia zrealizowanie w krótkim czasie nawet najbardziej złożonych i dużych zleceń.

Oni już nam zaufali
nasi partnerzy